Úvod
Věřitel
Dlužník
Exekuce
Dražby
Úřední deska
Kdo jsme
Kontakt
Časté dotazy
Praktické informace
Klientský portál
Aktuality
Reference
Kariéra
MENU
Úvod
Věřitel
Dlužník
Exekuce
Dražby
Úřední deska
Kdo jsme
Kontakt
Časté dotazy
Praktické informace
Klientský portál
Aktuality
Reference
Kariéra
Úvod
- Úřední deska
Úřední deska
Vyvěšeno
Číslo jednací
Jméno
Soubor
31.08.2026
180 EX 7970/06 - 534
SGM Route
Dražební vyhláška změna termínu
31.08.2026
180 EX 2561/26-21
MOHSEN FARHAT
Usnesení o ustanovaní opatrovníka
27.08.2026
180 EX 13868/27-349
T-Mobile Czech Republic a.s.
Výzva k vyčíslení pohledávek
27.08.2026
180 EX 13868/24-347
T-Mobile Czech Republic a.s.
Usnesení o příklepu
27.08.2026
180 EX 3963/26-32
LUKÁŠ KOVALOVSKÝ
Usnesení o ustanovaní opatrovníka
27.08.2026
180 EX 6077/26-11
Illia Kokuliak
Usnesení o ustanovaní opatrovníka
27.08.2026
180 EX 9593/24-14
Agáta Matejek
Usnesení o ustanovaní opatrovníka
26.08.2026
180 EX 4682/26-36
LENKA BOHONYOVÁ
Usnesení o ustanovaní opatrovníka
26.08.2026
180 EX 4549/26-27
VASYL DUBROVSKYI
Usnesení o ustanovaní opatrovníka
26.08.2026
180 EX 4552/26-26
KRISTINA TIUTIUNIKOVA
Usnesení o ustanovaní opatrovníka
1
2
3
4
5
6
7
...
13
Archiv všech doručovaných písemností